VIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

VIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА»

1

У ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» 15-16 листопада 2019 року відбулася VIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні правові та гуманітарно-економічні проблеми в період реформування демократичного суспільства».

Науковці та студентська молодь України орієнтують свою освітню та науково-дослідну діяльність на послідовне впровадження в життя правових, гуманітарно-економічних та соціальних реформ.

У роботі науково-практичної конференції взяли участь молоді вчені, провідні науковці, досвідчені практики, представники вищих навчальних закладів й установ України та близького зарубіжжя, зокрема Гродненського філіалу «БІП – Інститут правознавства» (Республіка Білорусь, м. Гродно), Брестського державного університету імені О. С. Пушкіна (Республіка Білорусь, м. Брест), Національної академії внутрішніх справ України, Національної академії державного управління при Президентові України, Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка та багатьох інших.

Під час урочистого відкриття конференції з вітальним словом до учасників звернувся директор ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління», доктор юридичних наук, доцент Литвин Іван Іванович, який підкреслив, що у зв’язку з політичними, економічними, соціальними реформами Україна обрала шлях на євроінтеграцію й саме науковий потенціал нашої держави активно бере участь у розбудові нового демократичного суспільства.

Під час пленарного засіданнявиступили доцент кафедри публічного та приватного права, кандидат юридичних наук Супрун Володимир Миколайович; завідувач кафедри загальної підготовки та соціальної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Чорноус Оксана В’ячеславівна; доцент кафедри загальної підготовки та соціальної роботи, кандидат філологічних наук Акімова Наталія Володимирівна; доцент кафедри публічного та приватного права, кандидат історичних наук Цигульський Сергій Миколайович; студент групи МП-19 інституту права ім. В. Сташиса Класичного приватного університету Скорупо Володимир Олегович; студенти нашого інституту: Діденко Вікторія Сергіївна, Зварич Наталія Володимирівна, Варакута Єлізавета Антонівна.

У представлених на конференції наукових дослідженнях були розглянуті актуальні питання адаптації системи права України до системи права Європейського Союзу; недоторканності народних депутатів;  системи підготовки кадрів до Національної поліції; напрямків розвитку соціальної роботи, значення SММ-маркетингу для сучасної соціальної роботи; дослідження підстав для відмови в наданні дозволу на зміну прізвища.

Під час роботи конференції було озвучено чимало нових ідей, розглянуто особливості роботи соціальної, правової та гуманітарно-економічної сфер з різних наукових позицій та розставлені нові акценти, висловлено слушні пропозиції, які варто враховувати під час подальших наукових досліджень.

Після пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу в режимі секційних засідань.

Робота конференції переконливо продемонструвала, що обрана тема «Актуальні правові та гуманітарно-економічні проблеми в період реформування демократичного суспільства» є плацдармом для подальшої співпраці й обміну думками між науковцями з різних міст України та представників наукових інтересів країн-сусідів.

2

3

567891013