«Ви запитуєте – ми відповідаємо» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
 • Головна
 • «Ви запитуєте – ми відповідаємо»

«Ви запитуєте – ми відповідаємо»

Що турбує абітурієнта та його батьків?

Ще під час навчання в школі або гімназії учні та їхні батьки замислюються над тим, що робити далі після одержання атестата про загальну середню освіту. Виникає чимало запитань: який шлях обрати? Де навчатися? Яка професія буде затребуваною на ринку праці через 5-7 років? Як не помилитися з вибором? Відповіді на них шукають більшість майбутніх абітурієнтів, і ми можемо їм у цьому допомогти.

На сторінці нашого сайту ми відповідаємо на запитання про вступну кампанію 2019 року, роботу приймальної комісії, умови прийому та подальше навчання в Кропивницькому інституті державного та муніципального управління.

Просимо надсилати Ваші запитання на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Приймальна комісія нашого навчального закладу докладе максимальних зусиль, щоб абітурієнти мали найоперативнішу інформацію. Гадаємо, що це буде додатковим чинником, який вплине на Ваш вибір ВНЗ.


Бажаємо успішного вступу до омріяного вищого навчального закладу! 

 

 1. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018 та 2019 років з однією з іноземних мов на власний розсуд.

 2. Вступати можуть громадяни України, особи без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах.

 3. Перелік предметів сертифікату ЗНО УЦОЯО зазначені в Додатках до Правил прийому до ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління». Правила прийому знаходяться за цим  посиланням.

 4. Вступник має подати такі документи:

  • заяву на ім’я директора;
  • документ про попередню освіту та додаток до нього;
  • сертифікати ЗНО (оригінали або копії);
  • паспорт, свідоцтво про народження (оригінали та копії 1, 2, 11 стр.);
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного коду (копію);
  • 6 кольорових фотокарток 3*4 см;
  • копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці – для юнаків.

 5. Ні, у такому разі приймальна комісія відмовить у прийомі документів. Копії жодних документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

 6. Рейтингові списки вступників оприлюднюються шляхом розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії та веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням категорій списку. Ці списки оновлюються при внесенні змін протягом строку проведення конкурсного відбору.

 7. Так, КІДМУ має укладений договір про військову підготовку наших студентів з Кіровоградською льотною академією Національного авіаційного університету. Навчання розпочинається з ІІІ курсу. Кафедра відкрита як для юнаків, так і для дівчат.

 8. Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною (відбірковою) комісією інституту.

 9. Зареєструватися на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua

  Ввести наступні дані:

  адресу електронної пошти, до якої повинен бути доступ;

  серію та номер документа про освіту, на основі якого є право на вступ;

  номер, пін-код та рік Сертифіката ЗНО;

  серію та номер документа, який засвідчує особу (також ким і коли виданий).

  Отримати логін та пароль для доступу до особистого кабінету (якщо він втрачається, то потрібно звернутись до служби підтримки адміністратора)

  Ввійти під своїм логіном та паролем до особистого кабінету.

  Далі внести до Єдиної бази дані про себе: стать, місце проживання, номер телефону (можна мобільний), середній бал атестата, вуз із зазначенням спеціальності, а також присвоїти пріоритет своїй заяві.

  Подана електронна заява відразу відображається у Єдиній базі зі статусом «Зареєстровано в Єдиній базі». Навчальні заклади теж мають доступ до неї, тому обраний ВУЗ також побачить цю заяву.

 10. Так, вступникам з числа учасників АТО надається пільга у розмірі 10% від вартості навчання у разі звернення особи щодо надання такої пільги.

 11. Так, вступники які бажають вступити до інституту з дипломом кваліфікованого робітника, можуть не здавати зовнішнє незалежне оцінювання.

  Професія молодшої медичної сестри є спорідненою професією кваліфікованого робітника для спеціальності «Соціальна робота», при вступі на яку Ви маєте право бути зараховані одразу на ІІ курс.

 12. Рейтингові списки вступників доступні в інформаційній системі "Конкурс" на сайті http://vstup.info/

 13. Так, на території Інституту працює буфет, де студенти на будь-який смак мають можливість смачно перекусити.

 14. Так, за умови професійного влаштування студентом на роботу за спеціальністю та відповідно до чинного законодавства.

 15. У ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» створена апеляційна комісія для вирішення спірних питань, які виникли під час проведення вступних випробувань, і розгляду апеляцій вступників. Її склад формується з числа провідних науково-педагогічних працівників інституту та кращих вчителів системи загальної середньої освіти Кіровоградської області. Апеляція подається на ім’я відповідального секретаря Приймальної комісії з детальним викладенням мотивів незгоди з виставленим балом. Її розглядають в день подання тільки в присутності вступника, або не пізніше наступного дня після її подання.

 16. Розклад вступних випробувань, що проводяться ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління», затверджується головою Приймальної комісії і оприлюднюється шляхом розміщення на веб-сайті інституту та інформаційному стенді Приймальної комісії не пізніше ніж за три дні до початку прийому заяв та документів для вступу на навчання за відповідними ступенями та освітньо-кваліфікаційними рівнями.

 17. Відповідно до Положення про приймальну комісію ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» та Правил прийому до інституту на 2018 рік інформація про результати співбесіди або іспиту в усній формі оголошується вступникові в день її/його проведення.

 18. Відповідно до Положення про приймальну комісію ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління», та Правил прийому до інституту на 2018 рік перескладання вступних випробувань не допускається.

 19. Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня та закінчується о 18.00 годині 22 липня. Початок прийому заяв і документів від абітурієнтів для участі у конкурсному відборі – 10 липня 2019 року.

 20. Для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями галузі знань 07 "Управління та адміністрування" на основі ОКР молодшого спеціаліста необхідно скласти екзамен у формі ЗНО з української мови та літератури.

 21. Включаються питання з таких навчальних дисциплін: бухгалтерський облік (фінансовий та управлінський), фінанси, економічний аналіз, економіка підприємства, аудит.