Новини науково-дослідної роботи — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
  • Головна
  • Новини науково-дослідної роботи

II Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку соціального служіння в Україні: історія, практика, стан і перспективи»

04 07

Кропивницький інститут державного та муніципального управління запрошує Вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО СЛУЖІННЯ В УКРАЇНІ: ІСТОРІЯ, ПРАКТИКА, СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться  23 травня 2018 року у м. Кропивницькому

Докладніше

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукові пошуки у ІІІ тисячолітті: соціальний, правовий, економічний та гуманітарний виміри»

04 07

Кропивницький інститут державного та муніципального управління запрошує Вас взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «НАУКОВІ ПОШУКИ У ІІІ ТИСЯЧОЛІТТІ: СОЦІАЛЬНИЙ, ПРАВОВИЙ, ЕКОНОМІЧНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ ВИМІРИ», яка відбудеться  27 квітня 2018 року у м. Кропивницькому

Докладніше

Переможці Першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2017–2018 н. р.

2017 02 28

Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2017–2018 н. р.

З 30 жовтня 2017 року по 2 лютого 2018 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 року № 1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017–2018 навчальному році» в інституті було проведено перший тур Конкурсу за галузями знань: «Право», «Соціальна робота», «Політологія», «Фінанси і кредит», «Українська мова, література (з методикою їх викладання)».

Докладніше

Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку соціального служіння в Україні: історія, практика, стан і перспективи»

05 16

Запрошуємо провідних науковців, представників духовенства та фахівців-практиків галузі соціальної роботи, які мають бажання висловити власну думку про сучасні проблеми розвитку соціальної та гуманітарно-економічної сфер України і світу, взяти участь у

Міжнародній науково-практичній конференції «Тенденції розвитку соціального служіння в Україні: історія, практика, стан і перспективи»,

яка відбудеться 16 травня 2017 року

Докладніше

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукові пошуки у ІІІ тисячолітті: соціальний, правовий, економічний та гуманітарний виміри»

04 07

Запрошуємо докторів, кандидатів наук, аспірантів, здобувачів, магістрантів, практиків та фахівців, які мають бажання висловити власну думку про сучасні проблеми розвитку правової, соціальної та гуманітарно-економічної сфер України і світу, взяти участь у

ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Наукові пошуки у ІІІ тисячолітті: соціальний, правовий, економічний та гуманітарний виміри»,

яка відбудеться 7–8 квітня 2017 року

Докладніше

Переможці Першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016–2017 н. р.

2017 02 28

Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

2016–2017 н. р.

З 30 жовтня по 12 грудня 2016 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 року № 1266 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016–2017 навчальному році» в інституті було проведено перший тур Конкурсу за галузями знань: «Корекційна та соціальна педагогіка», «Соціолінгвістика», «Соціологічні науки», «Українська мова та література (у т. ч. методика їх викладання)», «Юридичні науки».

Докладніше

XXV Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених "НАУКА І ВИЩА ОСВІТА" (м.Запоріжжя)

Ректорат Класичного приватного університету запрошує студентів і молодих учених взяти участь у XXV Міжнародній науковій конференції студентів і молодих учених "НАУКА І ВИЩА ОСВІТА", яка відбудеться 7 квітня 2017 р.

Інформаційне повідомлення

«АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА»

 

Організаційний комітет запрошує докторів, кандидатів наук, аспірантів, здобувачів, магістрантів, практиків та фахівців, які мають бажання висловити власну думку про сучасні проблеми розвитку правової та гуманітарно-економічної сфер України і світу та взяти участь у 

V Всеукраїнській науково-практичній конференції

«АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА»,

яка відбудеться  2 грудня 2016 року

на базі ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету»

Докладніше

Перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015–2016 н. р.

foto

З 17 жовтня по 30 грудня 2015 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1079 від 13.10.2015року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015–2016 навчальному році» в інституті було проведено перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015–2016 н. р. за галузями знань:

-     гуманітарні науки;

-     юридичні науки;

-     соціологічні науки.

Відповідно до наказу директора інституту для об’єктивного оцінювання досліджень була створена конкурсна комісія з досвідчених фахівців, які визначили найкращі роботи з огляду на їх актуальність, новизну та практичну значущість.

Докладніше

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

a61793bc1b9438ea978c6ff9e8df4b43

Організаційний комітет запрошує докторів, кандидатів наук, аспірантів, здобувачів, магістрантів, практиків та фахівців, які мають бажання висловити власну думку про сучасні проблеми розвитку правової та гуманітарно-економічної сфер України і світу та взяти участь у 

ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції

«АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА»,

яка відбудеться  4 грудня 2015 року

на базі ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету»

Докладніше

  • 1
  • 2