Новини науково-дослідної роботи — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
  • Головна
  • Новини науково-дослідної роботи

ІХ Всеукраїнська науково-практична заочна конференція«АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА»

konf color5-6 лютого 2021 року у ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» відбулася ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні правові та гуманітарно-економічні проблеми в період реформування демократичного суспільства».

Метою конференції було розв’язання актуальних проблем соціальної, правової, економічної та гуманітарної сфер.

Докладніше

ІV Міжнародна науково-практична конференція «НАУКОВІ ПОШУКИ У ІІІ ТИСЯЧОЛІТТІ: СОЦІАЛЬНИЙ, ПРАВОВИЙ, ЕКОНОМІЧНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ ВИМІРИ»

 

1

31 травня ­– 1 червня 2019 року у ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Наукові пошуки у ІІІ тисячолітті: соціальний, правовий, економічний та гуманітарний виміри».

spy offersNike Air Force 1 High

Докладніше

II Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку соціального служіння в Україні: історія, практика, стан і перспективи»

04 07

Кропивницький інститут державного та муніципального управління запрошує Вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО СЛУЖІННЯ В УКРАЇНІ: ІСТОРІЯ, ПРАКТИКА, СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться  23 травня 2018 року у м. Кропивницькому

Докладніше

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукові пошуки у ІІІ тисячолітті: соціальний, правовий, економічний та гуманітарний виміри»

04 07

Кропивницький інститут державного та муніципального управління запрошує Вас взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «НАУКОВІ ПОШУКИ У ІІІ ТИСЯЧОЛІТТІ: СОЦІАЛЬНИЙ, ПРАВОВИЙ, ЕКОНОМІЧНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ ВИМІРИ», яка відбудеться  27 квітня 2018 року у м. Кропивницькому

short url linkNIKE

Докладніше

Переможці Першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2017–2018 н. р.

2017 02 28

Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2017–2018 н. р.

З 30 жовтня 2017 року по 2 лютого 2018 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 року № 1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017–2018 навчальному році» в інституті було проведено перший тур Конкурсу за галузями знань: «Право», «Соціальна робота», «Політологія», «Фінанси і кредит», «Українська мова, література (з методикою їх викладання)».

Best SneakersNike Running

Докладніше

Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку соціального служіння в Україні: історія, практика, стан і перспективи»

05 16

Запрошуємо провідних науковців, представників духовенства та фахівців-практиків галузі соціальної роботи, які мають бажання висловити власну думку про сучасні проблеми розвитку соціальної та гуманітарно-економічної сфер України і світу, взяти участь у

Міжнародній науково-практичній конференції «Тенденції розвитку соціального служіння в Україні: історія, практика, стан і перспективи»,

яка відбудеться 16 травня 2017 року

Nike footwearNike Shoes

Докладніше

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукові пошуки у ІІІ тисячолітті: соціальний, правовий, економічний та гуманітарний виміри»

04 07

Запрошуємо докторів, кандидатів наук, аспірантів, здобувачів, магістрантів, практиків та фахівців, які мають бажання висловити власну думку про сучасні проблеми розвитку правової, соціальної та гуманітарно-економічної сфер України і світу, взяти участь у

ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Наукові пошуки у ІІІ тисячолітті: соціальний, правовий, економічний та гуманітарний виміри»,

яка відбудеться 7–8 квітня 2017 року

Running Sneakers StoreNike Air Force 1 Release Dates, Latest News Updates , Gov

Докладніше

Переможці Першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016–2017 н. р.

2017 02 28

Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

2016–2017 н. р.

З 30 жовтня по 12 грудня 2016 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 року № 1266 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016–2017 навчальному році» в інституті було проведено перший тур Конкурсу за галузями знань: «Корекційна та соціальна педагогіка», «Соціолінгвістика», «Соціологічні науки», «Українська мова та література (у т. ч. методика їх викладання)», «Юридичні науки».

Running Sneakers StoreNike

Докладніше

XXV Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених "НАУКА І ВИЩА ОСВІТА" (м.Запоріжжя)

Ректорат Класичного приватного університету запрошує студентів і молодих учених взяти участь у XXV Міжнародній науковій конференції студентів і молодих учених "НАУКА І ВИЩА ОСВІТА", яка відбудеться 7 квітня 2017 р.

Інформаційне повідомлення

jordan release datenike fashion

«АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА»

 

Організаційний комітет запрошує докторів, кандидатів наук, аспірантів, здобувачів, магістрантів, практиків та фахівців, які мають бажання висловити власну думку про сучасні проблеми розвитку правової та гуманітарно-економічної сфер України і світу та взяти участь у 

V Всеукраїнській науково-практичній конференції

«АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА»,

яка відбудеться  2 грудня 2016 року

на базі ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету»

bridgemediaAir Jordan

Докладніше

  • 1
  • 2