Списки зарахованих — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
  • Головна
  • Вступ до інституту
  • Списки зарахованих

Списки зарахованих

Приймальна комісія відповідно до Правил прийому до приватного вищого навчального закладу «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» у 2021 році та Умов прийому оприлюднює списки вступників, які зараховані на навчання (рішення приймальної комісії від 16 серпня 2021 року, протокол № 33)

Студентами 1 курсу денної форми здобуття освіти за освітнім ступенем бакалавр за спеціальностями за кошти фізичних та /або юридичних осіб відповідно до наказу від 16 вересня 2021 р. № 18-с зараховані:

071 Облік і оподаткування

  1. Корж Сергій Юрійович

231 Соціальна робота

  1. Таран Валерія Валеріївна
  2. Давидовська Єлизавета Володимирівна
  3. Глущенко Богдан Борисович

Студентами 3 курсу денної форми здобуття освіти за освітнім ступенем бакалавр за спеціальностями за кошти фізичних та /або юридичних осіб відповідно до наказу від 16 серпня 2021 р. № 15-с зараховані:

071 Облік і оподаткування

  1. Середа Анна Сергіївна
  2. Кравцов Олександр Миколайович

081 Право

  1. Пилипишин Олександр Володимирович
  2. Базик Ганна Леонідівна
  3. Коцюба Тетяна Сергіївна
  4. Лютіков Антон Ігорович
  5. Цімерман Аліна Дмитрівна
  6. Алексєєнко Сніжана Юріївна
  7. Боярко Олена Олексіївна
  8. Блажко Вадим Миколайович

Студентами 2 курсу денної форми здобуття освіти за освітнім ступенем бакалавр за спеціальностями за кошти фізичних та /або юридичних осіб відповідно до наказу від 16 серпня 2021 р. № 16-с зараховані:

231 Соціальна робота

  1. Щербина Валерія Ігорівна

081 Право

  1. Сокуренко Катерина Петрівна
  2. Гришко Олена Григорівна
  3. Білогор Віталій Вікторович

Студентами 2 курсу денної форми здобуття освіти за освітнім ступенем бакалавр за спеціальностями за кошти фізичних та /або юридичних осіб відповідно до наказу від 16 серпня 2021 р. № 17-с зараховані:

081 Право

  1. Чорний Олександр Сергійович
  2. Денисенко Алла Миколаївна
  3. Ігнатьєв Артем Анатолійович
  4. Швець Єлізавета Федорівна
  5. Гревцев Ігор Миколайович
  6. Вєлікородній Євген Олександрович
  7. Іщенко Ольга Вікторівна
  8. Футорянов Андрій Миколайович
  9. Клюєнко Оксана Анатоліївна

071 Облік і оподаткування

  1. Вітюгов Олег Анатолійович
  2. Кондратюк Світлана Володимирівна
  3. Селезньов Дмитро Миколайович
  4. Карпова Катерина Ігорівна
  5. Денисенко Вадим Олександрович