Круглий стіл «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Круглий стіл «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?»

3456

30 жовтня 2019 року в Центральноукраїнському національному технічному університеті відбувся круглий стіл «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?».

Під час цього заходу були репрезентовані та обговорені Положення про акредитацію освітніх програм, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 11.07.2019 № 977; Методичні рекомендації для експертів з акредитації освітніх програм;  Порадник із заповнення відомостей про самооцінювання освітньої програми; започаткування центрів внутрішнього забезпечення якості освітніх послуг в українських ЗВО.

Присутні мали можливість отримати відповіді на питання щодо акредитації освітніх програм від Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергія Квіта.

У роботі круглого столу взяли участь представники нашого закладу: завідувач кафедри обліку та оподаткування Шинкаренко А. В., в.о. завідувача кафедри загальної підготовки та соціальної роботи Чорноус О. В., завідувач навчально-методичного відділу Ломоносова Л. Б.