Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Корисна інформація для вступника
Розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад»

  021–22 березня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад». До участі в конкурсі були запрошені 38 студентів із 26 вищих навчальних закладів України, що спеціалізуються в перекладі германських, романських, орієнтальних та слов’янських мов українською.
   Право представити наш навчальний заклад у фіналі конкурсу виборов студент другого курсу Тишков Дмитро Андрійович, який попри те, що здобуває освіту за спеціальністю «Право», підготував ґрунтовне, системне наукове дослідження з питань транслітерації, що здобуло дві позитивні рецензії від провідних фахівців у галузі теорії та практики перекладу.
   

   Конкурсантів оцінювало компетентне журі, у складі якого працювали професори та доценти Львівського національного університету імені Івана Франка, Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного лінгвістичного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна тощо. Змагаючись із майбутніми перекладачами, Дмитро посів 13 місце та був нагороджений дипломом за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Необхідно також підкреслити, що з-поміж учасників підсумкової конференції наш студент був єдиним, хто представляв приватний заклад вищої освіти на всеукраїнському конкурсі такого високого рівня.
   Необхідно підкреслити, що з-поміж учасників конференції наш студент був єдиним, хто представляв приватний заклад вищої освіти. Дмитро гідно представив наш інститут і зайняв серед представників відомих національних та державних ЗВО 13 місце з 19. Дмитро Тишков отримав диплом за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, а також, що вкрай важливо, дорогоцінний досвід виступів на наукових заходах такого рівня.

0

0

0

0

0