Відкрите заняття з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» у ПВНЗ КІДМУ — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Відкрите заняття з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» у ПВНЗ КІДМУ

0

21 лютого 2019 р. старшим викладачем кафедри філософських та гуманітарних дисциплін Поярковою О. В. було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Фізичне виховання». Для обговорення теми «Розвиток фізичної культури в Україні» викладач обрала нетрадиційну форму – круглий стіл, що стало результатом пошуку адекватних способів організації та залучення студентів до занять фізичним вихованням.

Найбільше увагу студентів привернули традиції народного фізичного виховання, які склалися в найдавніший період нашої історії, зокрема ігри, змагальні фізичні вправи, гігієнічні та лікувальні рухливі засоби, застосовані в побуті та військовій підготовці. Жваве обговорення викликали давньогрецькі спортивні традиції, які поширилися в часи грецької колонізації Причорномор’я у VIII ст. до н.е. (гімнастичне виховання і атлетика), а також військово-фізична підготовка у княжій дружині в період Київської Русі. Студенти наводили численні приклади улюблених народних рухливих ігр українців: гра в копаний м'яч (один із прообразів сучасного футболу), гра з биком, різноманітні види боротьби (дужання), серед них «на ременях», «навхрест», «спас» тощо. Надзвичайний інтерес викликала доповідь про фізичну культуру в період козаччини із домінуванням національного ідеалу духовної і тілесної досконалості особистості (образ козака-звитяжця, захисника рідної землі). Не менш цікавими виявилися сучасні тенденції фізичного виховання в Україні: найбільші досягнення українців у спорті, відомі імена.

Під час заняття панувала тепла невимушена атмосфера за чаєм.

0

0

0

0