День Героїв Небесної Сотні — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

День Героїв Небесної Сотні

0

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Загалом, революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної Сотні.

З нагоди вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні в Кропивницькому інституті державного та муніципального управління було проведено тематичні просвітницькі заходи. Викладачі інституту проводили зі студентами роз’яснювальну роботу щодо трагічних подій тієї зими. У бібліотеці інституту підготовлена тематична виставка фотоматеріалів та публіцистичних статей, в актовій залі студенти та співробітники інституту переглянули документальний фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила».

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0