Засідання наукового гуртка «Креативні розумники» кафедри соціальної роботи на тему «Кохання й любов у сучасному світі» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Засідання наукового гуртка «Креативні розумники» кафедри соціальної роботи на тему «Кохання й любов у сучасному світі»

0

19 лютого 2019 року кафедрою соціальної роботи ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» було проведено засідання наукового  гуртка «Креативні розумники» на тему  «Кохання й любов у сучасному світі».

Зівступним словом розпочала засідання наукового гуртка завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук Т. А. Тернавська, яка  привітала  присутніх, а також ознайомила з регламентом роботи.

З вітальним словом до учасників засідання звернулася  голова засідання, доцент кафедри соціальної роботи,  кандидат психологічних наук О. Г. Шаумян, яка зауважила, що дане засідання об’єднало молодих науковців та практиків, тож його проведення є доцільним і актуальним.

Під час засідання обговорювалися питання кохання й любові в суспільстві, в колективі, в родині, до дитини, у шлюбі тощо та її впливу на діяльність особистості, а також перспективи розвитку особистості, яка переживає почуття кохання й любові.

Основними результатами проведення засідання є: формування позитивного ставлення до розвитку особистості студента, узгодження позитивних і негативних проявів кохання й любові, визначення  напрямів наукових досліджень для теоретичного обґрунтування та подальшого практичного використання окремих рекомендацій.

0

0

0

0

0

0