Перший етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням») у ПВНЗ КІДМУ — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Перший етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням») у ПВНЗ КІДМУ

0

15 лютого 2019 р. кафедрою філософських та гуманітарних дисциплін було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням») відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. за № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році».

У конкурсному змаганні взяли участь студенти ІІ курсу спеціальностей 081 Право, 231 Соціальна робота і 071 Облік і оподаткування, які наразі вивчають українську мову (за професійним спрямуванням). Завдання були спрямовані на виявлення в майбутніх юристів, соціальних працівників та економістів знань чинних норм сучасної української літературної мови, умінь послуговуватися її лексичним і фразеологічним багатством, навичок у складанні й коригуванні різних типів документів.

 За результатами виконання конкурсних завдань перемогу здобула Варакута Єлізавета (група ДСР–117). Друге місце посіла Ромашко Олександра (група ДП–117). Третім у конкурсі знавців української мови (за професійним спрямуванням) став Тишков Дмитро (група ДП–117).

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням»)! 

0

0

0

0

0

0

0