Акція «Подаруй дитині казку» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Акція «Подаруй дитині казку»

0

17 грудня 2018 року студенти ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» провели благодійну акцію до Дня Святого Миколая «Подаруй дитині казку».

Цього року у рамках акції студенти інституту разом з завідувачем кафедри соціальної роботи Тернавською Т. А., доцентом кафедри соціальної роботи Шаумян О. Г. та інспектором з виховної роботи Чудінович Т. Д. завітали до комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Такі заходи вже стали традиційними для нашого інституту. Це була нагода не тільки подарувати солодкі подарунки, але й приділити увагу дітям та поділитися краплиною тепла і турботи. Новорічні свята - це казковий час, і завжди приємно долучитися до здійснення мрій тих, хто найбільше потребує підтримки та допомоги.

Студенти Літвінова Яна, Короп Ростислав, Донцова Тетяна, Короп Анна, Макєй Анастасія, Денисенко Микола представили казкових героїв та показали неймовірну новорічну казку для дітей.
Усі присутні закладу були вдячні за подарунки та радість, отриману від від такого світлого, чудового, благодійного заходу.

0

0

0

0

0

0

0

0

0