День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

0

Кожного року в Україні 14-го грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день 1986 року було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Трагедія на ЧАЕС змінила долі тисяч людей і забрала велику кількість життів. Ідея вшанування учасників ліквідації наслідків аварії полягає в тому, щоб ще раз нагадати суспільству про проблеми чорнобильців. Саме вони ціною власного життя та здоров’я здолали наслідки страшної катастрофи. Минуло 30 років, але опромінення, отримані під час перебування у зоні атомного ураження, і донині позначаються на здоров’ї українців, зокрема, ліквідаторів.

За цей час ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожило до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров'я майбутніх поколінь.

0

0

0