ХІ Всеукраїнський правовий ВІП-турнір серед студентів юридичних факультетів закладів вищої освіти України — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

ХІ Всеукраїнський правовий ВІП-турнір серед студентів юридичних факультетів закладів вищої освіти України

0

12 грудня 2018 року у рамках Всеукраїнського тижня права на базі Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету у м. Києві Міністерством юстиції України було проведено ХІ Всеукраїнський правовий ВІП-турнір серед студентів юридичних факультетів закладів вищої освіти України. В ньому взяли участь й студенти ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління».

Команда «Феміда» була єдиним представником від приватних закладів вищої освіти України й гідно змагалась з провідними державними університетами, академіями та інститутами, більшість з яких мають статус національних.

Двадцять команд були поділені на чотири групи по п’ять учасників в кожній. За правилами турніру з кожної такої групи до півфіналу проходила одна команда. У групі, куди потрапила «Феміда», внаслідок запеклої боротьби найсильнішою стала команда від Львівського торговельно-економічного університету.

Водночас наші студенти продемонстрували високий рівень інтелектуальних «бійцівських якостей» і отримали від Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України диплом за участь у ХІ Всеукраїнському правовому ВІП-турнірі.

0

0

0

0

0

0

0

0