Проведення публічних лекцій, присвячених Всеукраїнському тижню права у школах м. Кропивницького та області — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Проведення публічних лекцій, присвячених Всеукраїнському тижню права у школах м. Кропивницького та області

0

10 грудня 2018 року ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» традиційно долучився до проведення публічних лекцій, присвячених Всеукраїнському тижню права у школах м. Кропивницького та області.

Юридичною клінікою інституту було підготовлено лекцію та презентацію на тему «Булінг серед школярів – нове «Колесо Сансари». Юридична відповідальність». Основною метою цих заходів є правове виховання дітей, адже від того, як сьогодні ми виховуємо та переймаємося їхніми проблемами, залежить те, як ми житимемо завтра.

Керівництво та викладачі інституту відвідали Компаніївський заклад «Компаніївська НВО», НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 – ДНЗ», Комунальний заклад «НВО № 32» Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради, Комунальний заклад «НВО «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 ім. О.С.Пушкіна Кіровоградської міської ради, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради.

Під час лекцій учні отримали багато інформації з питань законодавства, правової культури, правового захисту та набули потрібного досвіду застосування цих знань для попередження булінгу серед школярів та їх захисту у разі його проявів.

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0