Всесвітній день боротьби зі СНІДом — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

0

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом. Вперше цей день відзначався в 1988 році з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — привернути увагу суспільства до цієї проблеми.

Проблема поширення ВІЛ-інфекції впродовж майже 30 років усе ще залишається актуальною для світової співдружності. Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру й постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країнсвіту.

03 грудня 2018 року в ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» відбулося інтерактивне спілкування студентів, викладачів з представниками Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» на тему: «ВІЛ та шляхи розповсюдження».

Соціальні працівники Головецький Павло, Ігнатьєва Катерина, Саленко Наталія підкреслили важливість та зростаючу масштабність цієї проблеми.

Щороку в Україні діагностується від 2 до 3 тисяч хворих на СНІД. Через високу мінливість ВІЛ створити вакцину проти СНІДу поки що питання майбутнього.

Усі присутні на заході пройшли тест на ВІЛ - інфекцію, отримали інформаційні матеріали.

Головним джерелом у попередженні поширення ВІЛ–інфекції в країні є дотримання здорового способу життя, відмова від ризикованої щодо інфікування ВІЛ поведінки, насамперед вживання наркотиків, обов’язкове використання при статевих контактах засобів індивідуального захисту. Свідоме ставлення до свого здоров’я забезпечить захист від СНІДу.

0

0

0

0

0

0

0

0