Участь у роботі ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» (м. Київ) — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Участь у роботі ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» (м. Київ)

0

22-23 листопада 2018 року завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук Тернавська Тетяна Анатоліївна взяла участь у роботі  ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору» у місті Києві.

На пленарному засіданні виступили вітчизняні та зарубіжні науковці: Ірина Маноха, доктор психологічних наук, професор, директор Східно-Європейського інституту Психології (Україна-Франція); Марія Гренвальд, професор, доктор університету, м. Гданськ, Польща; Іван Бех доктор психологічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України (Україна) та багато інших.

Тернавська Т. А. взяла активну участь у пленарній панельній дискусії на тему «Реформування освіти: перспективи Нової Української Школи», спікерами якої були розробники освітньої програми «НУШ» та директори шкіл, які брали участь у пілотному впровадженні цієї програми.

Під час роботи секцій завідувач кафедри соціальної роботи Кропивницького інституту державного та муніципального управління, кандидат педагогічних наук Тернавська Тетяна Анатоліївна  виступила з доповіддю на тему: «Переваги персоніфікованої соціально-педагогічної підтримки дитини з особливими потребами та їх сім’ям».

Яскравими моментами конференції були майстер-класи, зокрема презентація «Коучинг у сучасному житті та освіті» засновника і директора Інституту коучингу та психотерапії «БіоСофт» Оксани Бєлової-Орловської, театралізована вистава «Школа комедійної імпровізації» засновника театру в компанії «Театр-студія імпровізації «Чорний квадрат» Юрія Кляцкіна тощо.

0 0 0 0 0