Психолого-педагогічний семінар «Цінність особистості» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Психолого-педагогічний семінар «Цінність особистості»

0

21листопада 2018 року кафедрою соціальної роботи ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» було проведено психолого-педагогічний семінар на тему «Цінність особистості».

 

 

Зі вступним словом розпочала психолого-педагогічний семінар, завідувач кафедри соціальної роботи к.пед.н. Т. А. Тернавська, яка привітала присутніх та гостей, а також ознайомила з регламентом роботи.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася доцент кафедри соціальної роботи, к.псих.н. О. Г. Шаумян, яка зауважила, що данийсемінар проводиться з метою наголосити на беззаперечній цінності життя особистості, тож його проведення є доцільним і актуальним.

Під час семінару обговорювалися різні напрями розуміння цінності особистості, зокрема, особистісні й міжособистісніконфлікти, емоційні порушення у молоді, соціальний статус у групі і в родині, депресивні стани, основні проблеми молоді тощо.

Основними результатами проведення психолого-педагогічного семінарує: формування подальшого розвитку цілісного ставлення особистості до свого життя, визначення напрямів наукових досліджень для теоретичного обґрунтування та подальшого практичного використання окремих рекомендацій.

0 0 0 0 0