Інформаційний стенд до Дня пам′яті жертв голодомору — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Інформаційний стенд до Дня пам′яті жертв голодомору

0

Україна і світ вшановує пам’ять жертв Голодомору. Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути й неможливо зрозуміти. Ім’я їй — Голодомор. Її суть — геноцид.

До вшанування цих скорботних подій бібліотекою ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» оформлено інформаційний стенд, експозиція якого дала змогу студентам, викладачам та співробітникам інституту ознайомитись з причинами, наслідками Голодомору, фотографіями і архівними документами тих часів.

 В останню суботу листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів. Штучно організований і зумисне підтримуваний тоталітарним комуністичним режимом голод в Україні (а також в окремих регіонах Росії і Казахстану) з метою придушення антирадянських настроїв та виступів проти колективізації на селі призвів до величезних втрат та відчутних наслідків для наступних поколінь. Внаслідок того голоду 1932—1933 років близько 3,9 мільйона людей померли (90% із них були етнічними українцями), а 0,6 мільйона через це просто не народилися.

Визнання Голодомору 1932—1933 років геноцидом українського народу закріплено Законом України, ухваленим Верховною Радою у 2006 році.

0

0

0