Відкрите заняття з теми «Мово українська, мово солов’їна!» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Відкрите заняття з теми «Мово українська, мово солов’їна!»

0

08 листопада 2018 року напередодні відзначення Дня української писемності та мови завідувач кафедри філософських та гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук, доцент Чорноус О. В. провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» на тему «Мово українська, мово солов’їна!».

Студентам було запропоновано позмагатися в ерудованості, взявши участь в інтелектуальній грі-конкурсі знавців рідного слова. Його  основна мета – підвищення престижу мови серед молоді, виховання уваги до культурних традицій. Адже українська мова є однією з найбільших цінностей нашого народу, основою національної культури.

Команду «Солов’ї» представили студенти другого курсу спеціальності «Право» Безущенко Валерія, Літвінова Яна, Кричун Анна та Бабій Володимир.

Суперниками виступили студенти спеціальності «Соціальна робота» під однойменною назвою у такому складі: Варакута Єлізавета, Лаврись Богдан, Пашкевич Юлія та Ігнатьєв Артем.

Команди змагалися в редагуванні речень, відгадуванні фразеологізмів та загадок, словникарстві, демонстрували знання з лексики, граматики та стилістики.

Відповіді учасників оцінювало вельмишановне компетентне журі на чолі із завідувачем навчально-методичного відділу Ломоносовою Л. Б.

У запеклій боротьбі перемогу здобули майбутні правники. Вітаємо переможців та бажаємо творчої наснаги і подальших успіхів!

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0