Науково-практичний семінар «Соціальна робота на Кіровоградщині: досвід, сучасність та перспективи» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Науково-практичний семінар «Соціальна робота на Кіровоградщині: досвід, сучасність та перспективи»

0

7 листопада 2018 року на базі Кропивницького інституту державного та муніципального управління відбувся науково-практичний семінар «Соціальна робота на Кіровоградщині: досвід, сучасність та перспективи», організований професорсько-викладацьким складом кафедри соціальної роботи.

Основною темою для обговорення став напрямок соціальної роботи з різними категоріями населення. Лекторами виступили практики, спеціалісти та фахівці з соціальної роботи, практичної психології, освіти та права.

З вітальним словом виступив директор інституту, доктор юридичних наук, доцент Литвин Іван Іванович, який привітав присутніх з Днем працівника соціальної сфери (4 листопада 2018 року).

Розпочала роботу науково-практичного семінару завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук Тернавська Тетяна Анатоліївна, яка виступила модератором заходу.

Перший лектор, директор з розвитку благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Янгол життя» Присяжнюк Ольга Анатоліївна розповіла про роботу з дітьми з особливими потребами. Основний напрямок роботи благодійної організації пов'язаний із соціально-психологічною та юридичною підтримкою дітей, які мають онкологічні захворювання і є пацієнтами гематологічного відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні. Цільовий пошук коштів на лікування, робота з батьками, психологічна реабілітація дітей з особливими потребами є  базовим завданням діяльності благодійного фонду.

Наступна доповідачка Дергачова Сусанна Василівна – вихователь молодшої групи Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в Кіровоградській області коротко окреслила роботу практичного психолога, соціального працівника та вихователя з категорією дітей із неблагополучних сімей та дітей з девіаціями.

Учителі - предметники  Саламаха Анатолій Васильович, Литвин Роман Сергійович, Колісник Сергій Олександрович та заступник директора вечірньої загальноосвітньої школи №38 Сидоренко Ярослав Ігорович висвітлили труднощі та специфіку роботи з людьми, які перебувають у місцях позбавлення волі. Лектори приділили особливу увагу характеристиці мотивації до ресоціалізації такої категорії людей. Родзинкою виступу стала розповідь Колісника Сергія Олександровича про гумористичні випадки з його професійної діяльності та діяльності його колег.

Маємо надію, що проведений захід стане ковтком натхнення для студенті, які навчаються за спеціальністю «Соціальна робота», ще раз підкреслить правильний вибір майбутньої професії та мотивує до розширення сфер фахового інтересу.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0