Сучасний стан та напрямки профілактики злочинності серед неповнолітніх — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Сучасний стан та напрямки профілактики злочинності серед неповнолітніх

0

31 жовтня 2018 року на базі Кропивницького інституту державного та муніципального управління відбувся бінарний захід, присвячений профілактиці злочинності серед неповнолітніх.

Крім професорсько-викладацького складу кафедри публічного та приватного права, лекторами заходу виступили представники Управління патрульної поліції в Кіровоградській області. 

Особливо цікавою та інформативно-насиченою виявилась мультимедійна презентація, підготовлена старшим інспектором відділу зв’язків з громадськістю Варіченко Ольгою Василівною.

Доповідачами було підкреслено важливість та зростаючу масштабність проблеми. Також було приділено увагу великій кількості факторів, які спричиняють девіантну поведінку у неповнолітніх. З урахуванням форм, стану і динаміки такого виду злочинності, лекторами були представлені найбільш актуальні та ефективні напрямки профілактики.

Сподіваємось, що студенти-учасники заходу поширять отриману інформацію серед своїх друзів, знайомих, збільшуючи у такий спосіб ефективність його проведення. Вважаємо, що такий захід, крім попередження правопорушень серед неповнолітніх, сприятиме становленню молоді  як майбутніх правоохоронців та правозахисників. 

0

0

0

0

0

0