Вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні у ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні у ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління»

0

30 жовтня 2018 р. у ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» були проведені заходи щодо відзначення 74‑ї річниці вигнання нацистів з України. Цього дня весь професорсько-викладацький склад та студентство вшанували пам’ять українців, які віддали життя, виганяючи фашистських окупантів, у лавах Радянської армії або Української повстанської армії.

Доцент кафедри філософських та гуманітарних дисциплін, кандидат філософських наук Рубан О. М. розповів присутнім про часи воєнного лихоліття, жертовність українського народу в Другій світовій війні, а також героїчні, болючі й радісні дні визволення нашого краю.

У рамках заходу відбулася демонстрація документального фільму «Між Гітлером і Сталіном: Україна в Другій світовій війні, незвідані сторінки історії», присвяченого пам’яті всіх, хто боровся за свободу України. Автори стрічки використали нові архівні матеріали, секретні документи, досі не оприлюднені зйомки та свідчення очевидців.

0

0

0

0

0

0

0

0