Участь у науково-практичній конференції «1030 років від Хрещення Київської Русі – України» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Участь у науково-практичній конференції «1030 років від Хрещення Київської Русі – України»

0

24 жовтня 2018 року в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. Л. Кропивницького відбулася науково-практична конференція «1030 років від Хрещення Київської Русі – України».

Науковий захід, організований на виконання Указу Президента України про заходи з підготовки та відзначення в області 1030-річчя хрещення Київської Русі – України, вирізнявся окрім цікавої тематики ще й гарною організацією й високим представництвом як наукової еліти, так і громадських та релігійних діячів.

Серед запрошених участь у роботі конференції взяв доцент кафедри філософських та гуманітарних дисциплін, кандидат філософських наук Рубан О. М., виступивши із доповіддю «Ментальність східних слов’ян у межах християнської парадигми (морально-етичний аспект)». Доповідач зосередив увагу присутніх на порівняльній характеристиці морально-етичних чинників християнського світогляду і світогляду дохристиянської доби.

Загалом програма конференції включала розгляд широкого кола питань філософського, релігійного та історичного спрямування, а отже стала потужним джерелом інформації для студентів першого курсу ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління», які наразі вивчають відповідні навчальні дисципліни й долучилися до обговорення цих аспектів. Значний науковий інтерес викликали доповіді, виголошені священнослужителями християнських конфесій, релігієзнавцями, а також представниками молодіжних організацій.

0

0

0

0

0

0

0

0