Відкрите практичне заняття на тему «Казкотерапія» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Відкрите практичне заняття на тему «Казкотерапія»

0

У вівторок, 23 жовтня 2018 року завідувачем кафедри соціальної роботи Тернавською Т. А. та доцентом кафедри соціальної роботи Акімовою Н. В. було проведене відкрите практичне заняття на тему «Казкотерапія» для студентів І-ІV курсів спеціальності 231 Соціальна робота.

Об’єднане заняття мало за мету встановлення міжпредметних зв’язків між дисциплінами професійного циклу, які вивчаються протягом чотирьох курсів.

Розпочала заняття доцент кафедри соціальної роботи, кандидат філологічних наук Акімова Н. В., яка розповіла про етапи складання казки, терапевтичну дію, значення та використання казкотерапії.

Завідувачем кафедри соціальної роботи, кандидатом педагогічних наук Тернавською Т. А. була запропонована цікава гра «Склади казочку». Кожна група мала шанс кинути 9 гральних кубиків, на яких зображені різні малюнки й фігури, та скласти маленьку казочку за ними.

Наступним етапом заняття було складання однієї казки всіма присутніми за допомогою терапевтичних карток.

Завершальним етапом заняття була терапевтична гра «Чарівне дерево», яка дала можливість студентам поринути у свою казкову історію, при цьому виразити свої емоції за допомогою малювання яскравими фарбами.

0

0

0

0

0