Участь студентів ПВНЗ КІДМУ у відкритті Всеукраїнського культурно-мистецького проекту «Військово-польовий АРТ» у м.Кропивницькому — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Участь студентів ПВНЗ КІДМУ у відкритті Всеукраїнського культурно-мистецького проекту «Військово-польовий АРТ» у м.Кропивницькому

0

23 жовтня 2018 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського культурно-мистецького проекту «Військово-польовий АРТ», що здійснюється за підтримки Адміністрації Президента України.

Участь у заході взяли студенти-майбутні юристи ПВНЗ КІДМУ разом із куратором групи ст. викладачем Поярковою О. В. та завідувачем кафедри філософських та гуманітарних дисциплін Чорноус О. В.

Відвідувачам представили експозицію, яка висвітлює події зони АТО крізь призму мистецтва українських художників. Ініціатор проекту віце-президент Асоціації «Україна – Франція», рядовий боєць Національної поліції України ГУНП у м. Києві Павло Ротар розповів історію створення мистецького проекту, а також звернув увагу присутніх на його основну суть – накласти прояви українського народного мистецтва на предмети, які мають суто військове походження – амуніцію, обладнання і засоби, привезені із зони АТО.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0