Обласний науково-практичний семінар з питань інклюзивної освіти «Психологічні особливості роботи з дітьми з особливими потребами» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Обласний науково-практичний семінар з питань інклюзивної освіти «Психологічні особливості роботи з дітьми з особливими потребами»

0

Майбутні соціальні працівники, студенти ІV курсу ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» разом із завідувачем кафедри соціальної роботи Тернавською Т. А. та доцентом кафедри соціальної роботи Шаумян О. Г. відвідали обласний науково-практичний семінар з питань інклюзивної освіти «Психологічні особливості роботи з дітьми з особливими потребами», який відбувся 18 жовтня 2018 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка.

Науково-практичний семінар було представлено двома квестами: теоретичним та практичним. Теоретична частина містила тези про види розумового та фізичного відхилення у дітей. Модераторами семінару були також надані методичні рекомендації щодо формування навчально-виховного процесу вчителів та корекційної роботи практичних психологів, соціальних педагогів та соціальних працівників з «особливими» дітками.

Практична частина семінару передбачала активну участь студентів у різних методиках корекційної роботи, були застосовані улюблені студентами методики арттерапії, ігротерапії тощо. Також у процесі практичної роботи студенти брали участь у корекційно-розвивальних іграх, таких як «Друкарська машинка» та «Чеширський кіт».

Ознайомлення з особливостями роботи спеціалістів, які працюють з дітьми з особливими потребами, стане ще одним кроком до професійного самовизначення майбутніх соціальних працівників.

0

0

0

0