Заходи з нагоди святкування Дня юриста — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Заходи з нагоди святкування Дня юриста

0

8 жовтня 2018 року в інституті відбулися заходи з нагоди святкування Дня юриста.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор інституту, доктор юридичних наук, доцент Литвин І. І., який привітав присутніх з Днем юриста та побажав творчої наснаги, удачі, успіхів, не зупинятися на обраному шляху.

За сумлінну працю, активну участь у громадській роботі та з нагоди Дня юриста викладачі та студенти інституту були нагороджені грамотами.

Після завершення офіційної частини в актовій залі інституту відбувся інтелектуальний брейн-ринг між командами, до складу яких увійшли викладачі та студенти інституту. Запанувала справжня атмосфера гри. Організатори змагання підготували для учасників чимало запитань, відповідаючи на які команди мали продемонструвати креативність, знання, кмітливість та почуття гумору.

Команду кафедри публічного та приватного права «Замок Левитського» представляли: Цигульський С. М. (капітан команди), Волошина А. С., Заверзаєв С. С., Полторак С. І.

Команду кафедри філософських та гуманітарних дисциплін «Шерифи ФГД» представляли: Рубан О. М. (капітан команди), Герасименко І. А., Гольник О. О., Скорупо В. О.

Команду коледжу КІДМУ «Легіон» представляли: Пояркова О. В. (капітан команди), Токарєв Б. Р., Лебеденко В. С., Гавриленко Є. М.

Перемогу здобула команда «Замок Левитського». Переможцям брейн-рингу було вручено перехідний кубок, який зберігатиметься на кафедрі до наступної гри. Усім учасникам брейн-рингу було вручено солодощі.

Усіх співробітників та студентів вітаємо з Днем юриста, бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції й кар’єрного зростання, нових відкриттів на славу України!

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0