Участь студентів ПВНЗ КІДМУ в Міжнародному дні студентського спорту — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Участь студентів ПВНЗ КІДМУ в Міжнародному дні студентського спорту

0

20 вересня 2018 року студенти ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» долучилися до святкування Міжнародного дня студентського спорту, що був започаткований Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту. Заходи відбулися на стадіоні «Ікар» Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету за підтримки Кіровоградського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН.

Упродовж кількох годин наші студенти демонстрували свої найкращі спортивні якості: стрибали в довжину з розбігу, підтягувалися, перетягували канат тощо. Найкраще виконували вправи на силу, реакцію, швидкість та стрімкість Паршиков А., Гордуз О., Протас А., Топольник В., Подлєсний А., Ромашко О., Ніканоров В., Лебеденко В., Чорний Я., Карнаухова А. Усі учасники черговий раз підтвердили важливість спорту як складової навчального процесу та його роль у розвитку фізичного й спортивного виховання молоді.

Вітаємо учасників та бажаємо успіхів!

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0