День Знань — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

День Знань

0

Третього вересня в урочистій атмосфері відбулося святкування Дня Знань в ПВНЗ «Кропивницький інституті державного та муніципального управління», який гостинно відчинив двері храму наук. День Знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

За традицією, студентів, їхніх батьків, викладачів та співробітників, гостей святкового заходу з Днем знань першим привітав директор ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління», доктор юридичних наук, доцент Литвин Іван Іванович, який побажав усім натхнення, наснаги, високих здобутків у нелегкій, але важливій справі отримання освіти.

Благословив студентів на навчання керуючий Кіровоградською єпархією Української Православної Церкви митрополит Єлисаветградський і Новомиргородський Іоасаф.

Владика відслужив молебен та побажав, щоб цей рік був для інституту врожайним на добро, успіхи, щастя і любов, а студенти стали справжніми фахівцями та гідними громадянами нашої незалежної держави.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0