День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні

0

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні в бібліотеці інституту відкрита виставка-пам`ять „Як довго ця війна тривала”.

Ще довго пам’яттю болітиме війна. Кожного разу в цей день ми згадуємо. Згадуємо тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас. З тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя. Людьми з сім’ями, у багатьох з яких теж були діти, і, може, навіть, онуки. І, напевно, вони теж хотіли жити в мирі та злагоді... Сьогодні вже мало залишилося в живих тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. 

Ми пам’ятаємо. Пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни, тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані. Ми сумуємо. Будемо свято передавати цю пам’ять іншим поколінням.

0

0

0