Участь у відкритому чемпіонаті міста серед навчальних закладів з військово-тактичних видів спорту на відзнаку «Кращий з кращих» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Участь у відкритому чемпіонаті міста серед навчальних закладів з військово-тактичних видів спорту на відзнаку «Кращий з кращих»

0

25.05.2018 року студенти Кропивницького інституту державного та муніципального управління взяли  участь у відкритому чемпіонаті міста серед навчальних закладів з військово-тактичних видів спорту на відзнаку «Кращий з кращих»», орієнтований на навчання та виховання молоді за програмою військово-спортивного національно-патріотичного спрямування.

Приймали участь у змаганнях  70 учасників , що є надзвичайно важливим для консолідації молоді  на теренах патріотичного та військово-спортивного розвитку.

Учасники мали чудову можливість спробувати свої сили в елементах військової справи, формування навичок та прийомів оборони; фізичній підготовці. Це є заохоченням молоді до вивчення військової справи, тактики дій, спрямованої на захист рідного краю, формування рішучості, мужності, бійцівських рис характеру. Наші студенти отримали друге командне місце та показали високі результати при здачі нормативів.

Вітаємо наших переможців: Гордуза Олександра, Попадика Богдана, Паршикова Артема, Козлітіна Євгена, Шаповалова Віталія. Переможці отримали нагородні берети та почесні грамоти.

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0