Візит до Державної установи «Кропивницька виправна колонія №6» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Візит до Державної установи «Кропивницька виправна колонія №6»

0

23 травня 2018 року студенти ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» відвідали Державну установу «Кропивницька виправна колонія № 6» під керівництвом старшого викладача кафедри кримінального, адміністративного права та процесу Терещенко Лесі Олександрівни.

Метою екскурсії було ознайомлення з особливостями роботи закладу та знайомство студентів з досвідченими фахівцями виправної колонії.

Студенти заслухали інформацію про історію створення установи, яка саме в цей день визначала 57-у річницю від дня заснування окрім цього, студентам продемонстрували умови проживання засуджених під час відбування покарання.

Також студенти відвідали кімнату короткострокових побачень для засуджених, їдальню для осіб, які позбавлені волі, хлібопекарню, відділення соціально-виховної та психологічної служби, а також навчальний центр та церкву Святого Романа, яка розміщена на території виправної колонії.

У ході екскурсії студентам вдалося зазирнути у тонкощі роботи секторів харчування, де детально ознайомилися з нормами споживання продуктів харчування з урахуванням потреб засуджених. Досвідчені фахівці різних підрозділів розповіли про головні завдання відділення соціально-виховної та психологічної служби. Студенти мали можливість побачити лабораторні приміщення та спеціальне обладнання, яке використовують у ході навчання у навчальному центрі, який діє на території виправної колонії.

Студенти подякували працівникам за продуктивний день, дуже цікаву інформацію та гарний настрій.

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0