Престольне свято храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Престольне свято храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія

0

24 травня в храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, що знаходиться в Кропивницькому інституті державного та муніципального управління, відбулися святкування з нагоди Престольного свята.

Спочатку була відслужена Божественна Літургія. Очолив богослужіння благочинний Спасо-Преображенського Кафедрального собору протоієрей Андрій Бобрик, якому співслужили насельник Свято-Єлисаветнеського чоловічого монастиря ієромонах Зосіма (Город) та ключар храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія протоієрей Іван Шемедюк. За Літургією співав жіночий хор Спасо-Преображенського Кафедрального собору.

Після Євангелія зі словом проповіді звернувся ієромонах Зосіма, який розповів про сутність великого філологічного подвигу святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

 

0

0

0

0

0

По завершенню Літургії відбувся святковий хресний хід навколо стін інституту і храму зокрема.

Протоієрей Іван Шемедюк подякував священнослужителям,  викладачам та студентам за спільне богослужіння. Особливу подяку було висловлено директору інституту Литвину Івану Івановичу за великий внесок у розвитку храму, який діє на базі вищого навчального закладу.

0

0

0

Після богослужіння хор Спасо-Преображенського Кафедрального собору провів концерт Духовної музики.

Регент хору – Шемедюк Іоанна Олександрівна.

На святкування завітали учні ЗОШ № 29.

0

0

0

0

Після концерту учням показали навчальні аудиторії інституту та провели до храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія

0

0