Презентація міні-проектів «Профілактика алкоголізму, наркоманії, суїциду та тютюнопаління» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Презентація міні-проектів «Профілактика алкоголізму, наркоманії, суїциду та тютюнопаління»

0

15 травня 2018 року студенти групи ДСР-117 на практичному занятті з дисципліни «Соціальна педагогіка» (викладач – доцент кафедри соціальної роботи Тернавська Т.А.)  презентували міні-проекти з тематики профілактики  алкоголізму, наркоманії, суїциду та тютюнопаління.

Використовуючи інтерактивні засоби презентації своїх розробок, студенти продемонстрували гарні навички комунікації та професійні компетентності майбутніх соціальних працівників.

У ходi презентації міні-проектів була застосована iгрова вправа «Шприц», метою якої було навчитися приймати ефективнi рішення, де у ситуації вибору людина могла сказати «ні». Вправа «10 справ замість» передбачала виконання завдання знайти заміну шкідливій звичці, а вправа «Шлях до здорового способу життя» допомогла студентам спільно визначити переваги корисних звичок.

У процесі діалогу студентів про запобігання суїцидним нахилам було представлено не тільки методи та поради запобігання таким негативним явищам, а й практичні підходи, що допоможуть вчасно допомогти в подібній ситуації.

Усі присутні брали активну участь в інтерактивному занятті, яке пройшло у теплій та невимушеній атмосфері.

0

0

0

0

0

0