День вишиванки — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

День вишиванки

0

17 травня 2018 року студенти, співробітники ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» долучились до святкування Дня вишиванки.

У цей день усі бажаючі одягли вишиті сорочки з метою збереження культурної традиції, розвитку і популяризації національної моди та організували фотосесію «Фото у вишиванці». Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка також символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

Екперти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок. Кожен регіон має свої візерунки.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0