День пам’яті та примирення і 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

День пам’яті та примирення і 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

0

08 травня 2018 року в актовій залі ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» відбулися заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  

Директор інституту Литвин І. І. у вступному слові закликав присутніх вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання. Молодь не повинна забути героїзм українців, які разом з іншими народами світу боролися з фашизмом.

0

0

Про подвиг радянських солдат, який і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння своєму народу, розповів старший викладач кафедри філософських та гуманітарних дисциплін Шевченко Б. Л. молодий письменник, історик за фахом та покликанням, автор книги «Маловисківщина в роки Другої світової війни. Сторінки історії».

0

Студенти та викладачі інституту переглянули документальний фільм про події Другої світової війни, а в бібліотеці інституту ознайомились з виставкою публіцистичної літератури: «1939-1945: ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!».

0

0

0

0

0

На Фортечних Валах студенти інституту поклали квіти на знак подяки та пам’яті тих, хто відстояв наше мирне майбутнє. 

0

0

0