Науково-практичний семінар «Передумови та основні напрямки реформування системи оподаткування в Україні» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Науково-практичний семінар «Передумови та основні напрямки реформування системи оподаткування в Україні»

0

18 квітня 2018 року кафедрою обліку та оподаткування ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» було проведено науково-практичний семінар «Передумови та основні напрямки реформування системи оподаткування в Україні».

До участі в семінарі  долучилися  представники навчальних закладів міста, а  також представники суб’єктів господарювання.

Зі вступним словом розпочала науково-практичний семінар голова організаційного комітету, завідувач кафедри обліку та оподаткування к. е. н.  Ніколаєва С. П., яка  привітала  присутніх, представила організаторів та гостей заходу, а також ознайомила з регламентом роботи.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася  заступник голови організаційного комітету, доцент кафедри обліку та оподаткування,  к. е. н. Шинкаренко А. В., яка зауважила, що даний семінар об’єднав науковців та практиків, тож його проведення є доцільним і актуальним.

Під час заходу обговорювалися питання щодо оподаткування суб’єктів малого бізнесу, дослідження податкової системи та її впливу на діяльність підприємств, а також перспективи місцевого оподаткування в Україні.

Основними результатами проведення семінару є: створення організаційних передумов для реформування системи оподаткування, узгодження бухгалтерського та податкового законодавства, визначення  напрямів наукових досліджень для теоретичного обгрунтування та подальшого практичного впровадження окремих рекомендацій.

0

0

0

0

0

0