Участь у роботі Міжнародної конференції — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Участь у роботі Міжнародної конференції

0

24-25 квітня 2018 року директор ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» Литвин І. І. та заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи Шаркова Г. Ю. взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії» («Legal Education Quality Assurance, University Autonomy and Academic Freedom in the Context of Preparing Specialistsfor the Legal Profession»), яка відбулася на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференція організована та проведена Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством юстиції України за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Програми USAID «Нове правосуддя».

Мета конференції:

- обговорити автономію закладів вищої освіти у її тісному зв’язку з поліпшенням загальної якості юридичної освіти та доступом до регульованих правничих професій;

- презентувати методології та інструментарію забезпечення якості юридичної освіти;

- обговорити сучасні тренди та інновації у сфері юридичної освіти;·

- визначити кращі практики забезпечення якості юридичної освіти та засвоєні уроки;

- підготувати рекомендації щодо просування реформи юридичної освіти у світлі міжнародних і європейських стандартів та кращих практик.

До участі в конференції були запрошені керівники навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальністю 081 «Право» та/або 293«Міжнародне право», представники професійного правничого середовища, представники правничих шкіл України та інших країн, представники організацій громадянського суспільства, міжнародні експерти.

0

0

0

0