Екскурсія до Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Екскурсія до Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

0

24 квітня 2018 року студенти ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» відвідали Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України під керівництвом старшого викладача кафедри фундаментальних та приватно-правових дисциплін Гордуз Олени Анатоліївни.

Метою екскурсії було знайомство студентів з досвідченими фахівцями експертного підрозділу, вивчення специфіки роботи експертів за різними напрямками експертних спеціалізацій, сучасним лабораторним обладнанням, яке використовується фахівцями під час проведення експертних досліджень.

Студенти отримали інформацію про методи встановлення наявності біологічного матеріалу (крові, виділень, тканин, органів тощо), видової (тобто походить він від тварини чи від людини) та групової належності біологічного матеріалу за системою АВО (крові, виділень, тканин і органів тощо), можливості походження біологічних слідів від конкретної особи. Враховуючи актуальність заходів щодо профілактики наркоманії серед підлітків, було проведено профілактичну бесіду про небезпечність та негативні наслідки вживання наркотичних речовин, було детально роз’яснено, що наркотики уражають мозок, нервову систему, серце та інші органи.

У ході екскурсії студентам вдалося зазирнути у тонкощі роботи секторів дактилоскопічної експертизи, технічних досліджень документів та почерку, трасологічних досліджень, досліджень зброї та вибухотехнічних досліджень. Досвідчені фахівці експертних підрозділів розповіли про головні завдання центру. Студенти мали можливість побачити лабораторні приміщення та спеціальне обладнання, яке використовують у своїй роботі експерти Кіровоградського НДЕКЦ МВС України.

Головний судовий експерт – вибухотехнік сектору вибухотехнічних та пожежнотехнічних досліджень Аркадій Прошаченко ознайомив студентів з основними правилами поведінки при виявленні вибухотехнічних предметів.

Не менш цікавою була лекція про почеркознавчу експертизу, дослідження бланків документів, грошових знаків, марок акцизного збору, відбитків печаток, штампів, машинописних текстів.

Студенти подякували працівникам за продуктивний день, дуже цікаву інформацію та гарний настрій.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0