Тренінг «Ні домашньому насиллю» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Тренінг «Ні домашньому насиллю»

0

Домашнє насильство – це проблема, що стосується не тільки однієї людини, пари чи сім’ї. Його причини пов’язані з економічною ситуацією, суспільними нормами та ставленням до насильства. Від домашнього насильства можуть потерпати всі члени родини, проте найчастіше воно торкається слабких, нездатних до самозахисту та залежних членів сім’ї: дітей, людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними чи психічними можливостями, а також жінок, які зазвичай фізично слабші за чоловіків, можуть економічно залежати від партнера.

17 квітня 2018 року на запрошення кафедри адміністративного, кримінального права та процесу до ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» завітали представники Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Білоброва Оксана Сергіївна - начальник відділу зв’язків з громадськістю, та Варіченко Ольга Василівна – старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю.

Представниками патрульної поліції була проведена бесіда зі студентами щодо протидії насильству в сім’ї. Інспектори провели тренінг, під час якого визначили алгоритм дій, які допоможуть захистити себе від домашнього насильства, зробили акценти на заходах з попередження та протидії насильству в сім’ї.

Студенти інституту взяли активну участь у тренінгу, який був проведений в атмосфері мислення і розуміння проблем, причин, ознак та способах протидії насильству в сім'ї.

0

0

0

0

0

0

0