Участь у семінарі «Заходи безпеки роботи в Інтернеті» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Участь у семінарі «Заходи безпеки роботи в Інтернеті»

0

Однією з найгостріших проблем взаємодії підлітків з інтернетом є небезпека зіткнення з агресивними нападами, які називають кібербулінгом. Кібербулінг – це жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити дитину, в яких використовуються інформаційно-комунікаційні засоби: мобільні телефони, електронна пошта, соціальні мережі тощо.

З метою розширення й поглиблення знання про безпечний Інтернет 04 квітня 2018 року у Кіровоградській обласній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського для студентів I курсу коледжу Кропивницького інституту державного та муніципального управління було проведено семінар-тренінг на тему: «Заходи безпеки роботи в Інтернеті».

Метою даного заходу було формування у студентів стійкої мотивації до дотримання безпечних форм поведінки в мережі Інтернет.

Під час тренінгу студенти дізналися про небезпеки, що можуть чекати на них у віртуальному просторі, та правила безпечного користування Інтернетом, а також отримали відповіді на такі питання:

  • Як протистояти кібербулінгу?
  • Як захистити свої особисті дані?
  • Як безпечно спілкуватися в мережі?
  • Як не потрапити на вудку реклами і що робити зі спамом?
  • Як безпечно слухати і завантажувати музику та як уникнути небезпеки, граючи в он-лайн ігри?

Тепер студенти знають правила безпечного поводження у світовій мережі та зможуть захистити себе від небезпек віртуального світу.

0

0

0

0

0