«Дай лапу, друг!» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

«Дай лапу, друг!»

0

Давно доведено, що рівень духовності людини визначається не лише соціальним середовищем, але й характером спілкування зі світом природи.

З метою привернення уваги громадськості до проблем безпритульних тварин 3 квітня 2018 року студенти ПВЗН «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» під керівництвом старшого викладача кафедри обліку та оподаткування Равської Людмили Василівни відвідали ветеринарно-реабілітаційний центр Кропивницької організації захисту тварин «Бім».

На жаль, у нашому місті догляд за безпритульними тваринами здійснюється тільки волонтерами цієї організації та небайдужими жителями міста. Ми ж, як люди, які живуть поряд із безпритульними тваринами, також у змозі зробити щось, щоб полегшити їх становище. Оскільки у реабілітаційному центрі волонтери прихистили більше 200 собак і котів, які потребують уваги та піклування, то на сторінці спільноти «Бім» у Фейсбук періодично лунають різнопланові прохання про допомогу у прибиранні території центру, вигулу тваринок, годуванні тощо. Допомогти можна будь-чим.

Ставлення до тварин свідчить про моральне здоров’я нації. В Україні, на жаль, до тварин ставляться, як до живого сміття. Людина може взяти собаку, а через якийсь час – «відвезти в село», викинути, як непотріб, прирікаючи на бродяжництво та небезпеку. Основна причина стрімкого зростання кількості собак на вулиці – це неправильне поводження людей з тваринами.

Потрібно пам’ятати, що жорстокість до тварин може перерости у жорстокість до людей. Тож закликаємо і вас не бути байдужими та спробувати зробити щось корисне для наших маленьких хвостиків.

Безпритульні тварини нічим не гірші за дорогих та породистих!

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0