Вітаємо учасницю другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2017–2018 н. р. — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Вітаємо учасницю другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2017–2018 н. р.

0

28–29 березня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходив другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (у т. ч. методики їх викладання). До заключного етапу конкурсу відібрано наукову роботу студентки групи ДП-116 Сорочан Ірини Вікторівни (науковий керівник – завідувач кафедри філософських та гуманітарних наук, кандидат філологічних наук, доцент Чорноус О. В.).

Директор інституту Литвин І. І. та заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи Шаркова Г. Ю. привітали учасницю другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2017–2018 н. р.

Висловлюємо подяку студентці та її науковому керівнику, які взяли участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2017–2018 н.р. Бажаємо успіхів у навчанні та досягнення нових вершин!

0 0 0 0 0