Студентський круглий стіл «Проблемні питання розбудови державності в Україні» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Студентський круглий стіл «Проблемні питання розбудови державності в Україні»

0

29 березня 2018 року кафедрою фундаментальних та приватно-правових дисциплін Кропивницького інституту державного та муніципального управління було проведено студентський круглий стіл «Проблемні питання розбудови державності в Україні». У засіданні круглого столу брали активну участь студенти групи ДП-116. У рамках даного заходу обговорювалися важливі та актуальні для подальшого розвитку нашої держави аспекти, пов’язані з історією та сучасною практикою розбудови державності зарубіжних країн; розглядалися позитивні та негативні сторони різних виборчих систем, конституційного контролю, проблеми існування у світі недемократичних тоталітарних режимів як приклад того, яким шляхом недопустимо будувати майбутнє.

З доповідями під час круглого столу виступили:

  • Студентка групи ДП-116 Волошина А. С. з темою: «Недемократичні тоталітарні режими та їх особливості»;
  • Студентка групи ДП-116 Полторак С. І. з темою: «Особливості змішаної форми республіканського правління»;
  • Студентка групи ДП-116 Протас А. М. з темою: «Сильні сторони та недоліки мажоритарної системи»;
  • Студент групи ДП-116 Шаповалов В. М. з темою: «Практика конституційного контролю в зарубіжних країнах».

Виступи зазначених доповідачів викликали жваве обговорення учасників круглого столу, проводилися паралелі з наявною державною конструкцією України, висловлювалися ймовірні подальші шляхи реформування України з урахуванням існуючого світового досвіду в різноманітних царинах державного життя.

0

0

0

0