Брейн-ринг з нагоди Всесвітнього дня поезії — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Брейн-ринг з нагоди Всесвітнього дня поезії

0

26 березня 2018 року у ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» відбувся брейн-ринг з нагоди Всесвітнього дня поезії.

Розпочалося свято з привітання директора інституту, доктора юридичних наук, доцента Литвина Івана Івановича.

До складу кожної з команд ввійшли викладачі та студенти інституту. Організатори змагання підготували для учасників чимало запитань, відповідаючи на які команди мали продемонструвати креативність, знання, кмітливість та почуття гумору.

Команду кафедри адміністративного, кримінального права та процесу «Криміналогістики» представляли асистент кафедри Маринич А. П. та студенти Задорожня І. А., Михалкова К. С., Іщенко А. С.

Команду кафедри філософських та гуманітарних дисциплін «Шерифи ФГД» представляли старший викладач кафедри Пояркова О. В. та студенти Герасименко І. А., Кричун А.Ю., Козачинська М. І.

Команду кафедри фундаментальних та приватно-правових дисциплін «Замок Левитського» представляли доцент кафедри Цигульський С. М. та студенти Токарєв Б. Р., Ніконоров В. О., Гавриленко Є. М.

Команду кафедри соціальної роботи « в ПЛАВь!» представляли доцент кафедри Акімова Н. В. та студенти Варакута Є. А., Пашкевич Ю. В., Лаврись Б. Ф.

Яскравості, імпровізації та веселощів брейн-рингу додали талановиті ведучі Яна Літвінова та Дмитро Тишков.

Після запеклої боротьби з мінімальною перевагою в рахунку перемогу здобула команда «в ПЛАВь!». Переможцям брейн-рингу було вручено перехідний кубок, який зберігатиметься на кафедрі до наступної гри.Усі учасники брейн-рингу отримали солодощі в подарунок.

Вітаємо команду кафедри соціальної роботи з перемогою!

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0