Науково-практичний семінар та ігрофікаційний воркшоп на кафедрі філософських та гуманітарних дисциплін — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Науково-практичний семінар та ігрофікаційний воркшоп на кафедрі філософських та гуманітарних дисциплін

0

21 березня 2018 року на базі кафедри філософських та гуманітарних дисциплін ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» відбувся науково-практичний семінар «Сучасні тенденції розвитку гуманітарної освіти в Україні та за кордоном». До участі в заході долучився професорсько-викладацький склад кафедри соціальної роботи інституту, а також представники провідних навчальних закладів міста, зокрема Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Льотної академії Національного авіаційного університету, Донецького національного медичного університету, Кіровоградського медичного коледжу імені Є. Й. Мухіна тощо.

На початку зібрання завідувач кафедри філософських та гуманітарних дисциплін, канд. філол. наук, доцент Чорноус О. В. привітала всіх присутніх із такою знаковою подією, представила організаторів та гостей заходу, а також ознайомила із регламентом роботи.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся завідувач кафедри соціальної роботи, канд. філос. наук Косенко В. Д., який зауважив, що сьогоднішній семінар об’єднав науковців та практиків, тож є надзвичайно актуальним.

Під час засідання обговорювалися питання самореалізації майбутнього фахівця в умовах міжнародного освітнього простору, професійне самовдосконалення викладачів психології у вищих навчальних закладах України, тестування та рейтингове оцінювання лінгвістичних досягнень іноземних студентів в Україні, спеціальні заклади як кадрового та навчально-методичного ресурсу, ігрофікація як інструмент для майбутніх соціальних працівників тощо.

Родзинкою заходу стала презентація проектів Агенції сталого розвитку «Хмарочос». Учасники семінару мали унікальну можливість спробувати себе в році гравців першої української настільної кооперативної стратегії у жанрі соціального стимулятора «Світ Громад: Акселератор». Модератором виступила канд. філол. наук, доцент кафедри журналістики ЦДПУ імені В. Винниченка, директор громадської організації «Агенція сталого розвитку «Хмарочос», координатор Мережі освітніх кемпів «Чистий простір», координатор Урбаністичної платформи «Мости до міста» Ткаченко І. А., яка пояснила правила, цілі та специфіку цієї ігрофікаційної технології. Під час гри учасники вчилися критично та творчо мислити, співпрацювати, розвивали комунікативні навички, вміння уважно читати та швидко аналізувати нову інформацію, намагалися реалізовувати гнучкість, ініціативність, соціальну взаємодію, продуктивність, лідерство, а також формували громадянські навички (фінансову грамотність, податкову культуру, політичну культуру).

На завершення учасники поділилися враженнями та прийняли рішення продовжити наукову співпрацю.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0