Круглий стіл «Перспективи розвитку юридичного клінічного руху на Кіровоградщині» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Круглий стіл «Перспективи розвитку юридичного клінічного руху на Кіровоградщині»

0

20.03.2018 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся регіональний круглий стіл «Перспективи розвитку юридичного клінічного руху на Кіровоградщині», у якому взяли участь студенти нашого інституту Козачинська М. І., Герасименко І. А., Гольник О. О., Скорупо В. О. та керівник Юридичної клініки Кропивницького інституту державного та муніципального управління, кандидат юридичних наук, доцент Кричун Юрій Анатолійович.

Участь у заході взяли юридичні клініки, громадські організації та представники органів виконавчої влади міста Кропивницького. Доповіді учасників стосувалися правопросвітницької діяльності та перспектив розвитку юридичних клінік. Зокрема, студент Скорупо В. О. виступив з доповіддю щодо правопросвітництва серед школярів. Також при обговореннях висвітлювались теми правової допомоги соціально незахищеним категоріям населення, філософії права та аналізу сучасного законодавства у сфері юридичного клінічного руху.

Кожен учасник долучався до обговорень і вносив певні ідеї та пропозиції. По завершенню круглого столу присутні дійшли висновків щодо необхідності підписання меморандуму про співпрацю між юридичними клініками Кіровоградщини. Усі учасники отримали сертифікати про участь у регіональному круглому столі «Перспективи розвитку юридичного клінічного руху на Кіровоградщині».

Дякуємо організаторам за цікаво проведений захід.

0

0

0

0