Презентація книги старшого викладача кафедри філософських та гуманітарних дисциплін Б. Л. Шевченка «Маловисківщина в роки Другої світової війни. Сторінки історії» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Презентація книги старшого викладача кафедри філософських та гуманітарних дисциплін Б. Л. Шевченка «Маловисківщина в роки Другої світової війни. Сторінки історії»

0

16 березня 2018 року у ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» відбулася творча зустріч з молодим письменником, істориком за фахом та покликанням, старшим викладачем кафедри філософських та гуманітарних дисциплін Шевченком Борисом Леонідовичем. Під час заходу було презентовано нещодавно опубліковану книгу «Маловисківщина в роки Другої світової війни. Сторінки історії».

На початку заходу з привітальним словом виступила заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент Шаркова Ганна Юріївна. Вона привітала всіх присутніх студентів, викладачів та співробітників інституту з цією науково-просвітницькою подією та побажала автору натхнення й подальших творчих звершень. Завідувач кафедри філософських та гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук, доцент Чорноус Оксана В’ячеславівна ознайомила слухачів із попередніми науковими здобутками Шевченка Бориса Леонідовича, сферою його зацікавлень у військовій історії, а також наголосила на необхідності забезпечення збереження наукової та історичної спадщини України.

0

0

0

У виступі автор відзначив, що в книзі «Маловисківщина в роки Другої світової війни. Сторінки історії» на основі архівних документів, історичної та краєзнавчої літератури, а також спогадів розповідається про події Другої світової війни на території сучасного Маловисківського району Кіровоградської області. У науковий та інформаційний обіг вводиться велика кількість невідомих раніше фактів та даних. Книга буде цікавою професійним історикам, краєзнавцям, а також усіх, хто цікавиться історією Другої світової війни не лише на Маловисківщині, а й на теренах Кіровоградщини.

0

0

Наприкінці зустрічі Шевченко Борис Леонідович передав до фондів ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» декілька примірників книги та побажав читачам бібліотеки цікавого ознайомлення.

Творча зустріч мала успіх завдяки невимушеності, доброзичливості атмосфери, також неформальному спілкуванню.

0

0