Акція «Подаруй дитині казку» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Акція «Подаруй дитині казку»

0

22 грудня 2017 року студенти ПВНЗ «Кропивницький інститутдержавного та муніципального управління» вже вкотре організували доброчинну акцію «Подаруй дитині казку».

У рамках акції студенти інституту разом з директором коледжу Кошолап В. В. та ст. викладачем кафедри фундаментальних та приватно-правових дисциплін Гордуз О. А. завітали до будинку для дітей з обмеженими можливостями НВО «СЗОШ №1 – ДНЗ» з яскравим і веселим шоу. Такі заходи вже стали традиційними для нашого інституту. Це була нагода не тільки подарувати солодкі подарунки, але й приділити увагу дітям та поділися краплиною тепла і турботи. Новорічні свята – це казковий час, і завжди приємно долучитися до здійснення мрій тих, хто найбільше потребує підтримки та допомоги.

Студенти Літвінова Яна, Короп Ростислав, Донцова Тетяна, Комісарчик Лєніє, Короп Анна та Білоус Андрій перевдяглися у казкових героїв та показали неймовірну новорічну казку для дітей.

Діти та колектив школи були дуже вдячні за подарунки та радість, отриману від такого світлого, чудового, благодійного заходу,і також подарували усім присутнім гарний танцювальний виступ.