Всеукраїнський тиждень права — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання

Всеукраїнський тиждень права

0

08.12.2017року на базі Кропивницького інституту державного та муніципального управління відбулася зустріч учнів загальноосвітньої школи № 1 за підтримки Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з нагоди Всеукраїнського тижня права.

Тема зустрічі «Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх».

Дана тема є надзвичайно важливою через велику кількість вчинюваних злочинів і адміністративних правопорушень особами, що не досягли 18 років. Це, в свою чергу, становить високий рівень небезпеки для розвитку демократії країни.Саме для учнів так необхідні знання законів, адже “дитячі пустощі” набувають вже зовсім іншого забарвлення і кваліфікації в правовому полі. Дітям розповідали про кримінальну та адміністративну відповідальність, вік, з якого вона настає, наводили реальні приклади і відповідали на запитання.

У ході зустрічі професор кафедри « Адміністративного,кримінального права та процесу» , адвокат Кричун Ю. А.наголосив на тому, що на сучасному етапі розвитку української державності одним з пріоритетних напрямків є розбудова громадянського суспільства, тобто захист прав і свобод людини і громадянина. Одним із важливих питань є відповідальність неповнолітніх осіб.

Лекція  виявилась дуже інформаційною, змістовною, динамічною. Сподіваємось, що ефект її триватиме. Учні отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. Набутий досвід, спілкування, проведені заходи продовжуватимуть жити і утверджуватися у житті кожного, хто долучився до його проведення та участі. Без сумніву, проведена робота сприятиме попередженню правопорушень, а можливо, слугуватиме до вибору майбутньої професії.